Romanın Kuirinale Sarayında Azərbaycan musiqisi - FOTOLAR
Romanın Kuirinale Sarayında Azərbaycan musiqisi - FOTOLAR Mədəniyyət
Fevralın 20-də Romadakı Kuirinale Sarayında “2020-ci il - İtaliyada Azərbaycan Mədəniyyət İli”nin açılışı münasibətilə konsert proqramı təqdim olunub.
News24.az-ın xəbərinə görə, Azərbaycan Prezidenti İlham Əliyev, birinci xanım Mehriban Əliyeva, İtaliya Respublikasının Prezidenti Sercio Mattarella və qızı Laura Mattarella konserti izləyiblər.
Konsertdə Azərbaycan Dövlət Kamera Orkestri görkəmli Azərbaycan və İtaliya bəstəkarlarının əsərlərini ifa edib.
Romanın Kuirinale Sarayında Azərbaycan musiqisi - FOTOLAR Romanın Kuirinale Sarayında Azərbaycan musiqisi - FOTOLAR Romanın Kuirinale Sarayında Azərbaycan musiqisi - FOTOLAR Romanın Kuirinale Sarayında Azərbaycan musiqisi - FOTOLAR Romanın Kuirinale Sarayında Azərbaycan musiqisi - FOTOLAR Romanın Kuirinale Sarayında Azərbaycan musiqisi - FOTOLAR Romanın Kuirinale Sarayında Azərbaycan musiqisi - FOTOLAR Romanın Kuirinale Sarayında Azərbaycan musiqisi - FOTOLAR Romanın Kuirinale Sarayında Azərbaycan musiqisi - FOTOLAR Romanın Kuirinale Sarayında Azərbaycan musiqisi - FOTOLAR Romanın Kuirinale Sarayında Azərbaycan musiqisi - FOTOLAR Romanın Kuirinale Sarayında Azərbaycan musiqisi - FOTOLAR